Yüzyıllık HikayelerYüzyıllık Hikayeler platformu sizleri tarihe dokunmaya, dünü bugünü birlikte keşfetmeye ve şehrimizi eşsiz, lezzetli hikayeleri ile deneyimlemeye davet ediyor.

Kolayca ulaşabileceğiniz platformumuzda; anılarınızı tazeleyen hikâyeler, unutulmayacak lezzet rotaları, tarihi markalar ile ilgili ipuçları, şehrin sırları ve güncel önerilerimiz sizi kucaklayarak gönlünüzü fethedecek.

Bu platformda;
Yüzyıllık markalarımızı hikayeleri ile tanıyacak

Tarihi marka haritamızda markalarımızı keşfedecek.

Tarihi Marka Haritasını indirmek için tıklayın.

Mobil uygulamamız sayesinde özel keşif bölgeleri ile tanışacak.

Arşiv projemiz ile yüzyıllık markalarımızın ticari ve kültürel

geçmişlerini tanıyacak, araştırma yapabilecek.

Deneyimle bölümünde yüzyıllık keyifli bilgi ve hikayeler bulacaksınız.

Yüzyıllık Hikayelerinizi paylaşmak için lütfen Instagram hesabımızı takip ediniz

Yüzyıllık Hikayeler Platformu İSTKA Desteği ile Yüzyıllık Markalar Derneği tarafından geliştirilen ve yürütülen bir projedir. Projenin temel amacı, yerli/yabancı turistlere, gezginlerimize ve tüm meraklılarına yüzyıllık tarihi marka ve hikayeler ile ilgili içerik/bilgi sunmaktır. Yüzyıllık Hikayeler Projesi; eklenecek yeni içerikler ile geliştirilmeye devam edecek, gerek kullanıcı deneyimleri gerekse araştırmalar ile yenilenecektir.

Yüzyıllık Hikayeler Dijital Platformu, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın destekledigi “Yüzyıllık Markalar Dijital Platformu Projesi” kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Yüzyıllık Markalar Dernegi’ne ait olup İSTKA veya Kalkınma Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.

Yüzyıllık Hikayeler kitabımızı okumak için tıklayın.